ברוך בואך למשיב נפש

בבית מתקיימים מפגשי אדוויטה (אי שניות ) ,מדיטציה , חברה ואקולוגיה ולימוד של מורים ואמנים מכליל. ניתן לשהות בו למטרות תרגול עצמי לכל פרק זמן שתבחר/י .  לחזון 

במרחב :

+ בית כפרי ובו היכל מדיטציה וחלל נוסף המתאים לתנועה ולפעילויות שונות .

+ מטבח טבעי המבוסס על מסורת הקרמה יוגהעונתיות ובריאות.  

~ לפרטים נוספים – חזון אקולוגי משיב נפש ~

+ 3 שירותים ו 2 מקלחות חמות.

+ מיחזורקומפוסט וחשמל סולארי.

שבילי הליכה בשמורת יחיעם .

לינה בכרמי הזיתים באוהלים אישיים תחת כיפת השמיים או במרחב הבית – בתיאום .

הנחייה ושיחות אישיות עם סטיבן פולדרערן הרפז וישראל רוזמן .

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`

   הפעילות המתקיימת בבית היא במסורת הדאנא – נתינה חופשית כביטוי של הכרת תודה והערכה למשיב נפש (עבור האירוח ) והמורים (עבור הלימוד )

אני רוצה לעזור !

רטריט אישי 

רטריט אישי פעיל  

פעילויות דהרמה

פעילויות אדוויטה

יוגה

קורסים קבועים

הזמנה למפגש חד פעמי

ריטריט שירות ויצירה

ברחבי הכפר

ליצור קשר ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

שחרור מהסיפורים, מהפצעים ומהאמונות שלנו

5 ימי ריטריט של אימון בודהיסטי

 

מציאת חופש בתוך נרטיבים אישים וקבוצתיים בעלי עוצמה, כולל השואה

בהנחיית: רנטה סייפר וסטיבן פולדר

רקע

פעמים רבות אנחנו אוחזים בסיפורים שלנו ובזיכרונות שלנו, שיש להם שורשים עמוקים ולא מודעים. הסיפורים והזיכרונות האלה משפיעים על חיי היום יום שלנו. הם מגבילים את החופש שלנו באופן לא מודע. השואה היא דוגמה לכך. בעבור יהודים וגרמנים השואה היא עדיין פצע על דורי היוצר תבניות של אשמה, קונפליקט ותודעת קורבן. יכולה להיות גם אחיזה בפגיעות אישיות, כמו נטישה או אלימות בילדות, שפוגעת בהנאה הבסיסית של חיינו. אימון בודהיסטי, כמו מדיטציית קשיבות (mindfulness) או מדיטציית מטא, יכול לעזור לגלות ולמוסס את התבניות האלה, וכך לאפשר לנו לחיות בחופש טבעי ולממש את הפוטנציאל שלנו.

בקיץ 2013, מתרגלי דהרמה מישראל ומגרמניה, נפגשו בברלין בריטריט, לחקירה של זיכרון עמוק, זהות והיסטוריה, כגרמנים וכיהודים. ההכרה בסבל האחד של האחר וההתעלות מעל ההזדהות ההדדית של צאצאי הקורבנות וצאצאי התוקפנים, הובילו לריפוי עמוק של צלקות שמנעו גדילה. כדי להמשיך בתהליך הזה מתרגלים מגרמניה ומישראל מוזמנים הריטריט שיתקיים בישראל ביוני 2014. הריטריט יכלול ויפאסנה, מטא, דיאלוג ושיטות מתאימות אחרות. הריטריט יתנהל באנגלית.

המועד

מה-9 ביוני 2014 עד ה-14 ביוני 2014.

המתרגלים מישראל מתבקשים להגיע ב-8 ביוני ליום הכנה.

מתרגלים שאינם מישראל יקבלו מידע על ריטריטים אחרים, אירועים ואפשרויות לטייל באזור כולל בפלסטין.

המורים

רנטה סייפר, מורת דהרמה בכירה מגרמניה, וסטיבן פולדר המייסד והמורה הבכיר של עמותת תובנה – העמותה המרכזית של בודהיזם תרוואדה בישראל.

מיקום ומגורים

הריטריט יתקיים ב"משיב נפש" בכליל. כליל הוא ישוב אקולוגי יפהפה במורדות הגליל המערבי. "משיב נפש" (www.mnclil.wordpress.com) שוכן בטבע בין מטעי זיתים ויש בו שני אולמות, שירותים ומקלחות, מטבח גדול ואזור לאכילה. המקום הוא פשוט ואין בו הסדרים מיוחדים ללינה. המשתתפים יוכלו להביא אוהלים לישון בם, או שהם יוכלו לישון באחד האולמות. המשתתפים יכולים גם להתאכסן, בתשלום נוסף, בגסט האוז בכליל, הנמצא במרחק כמה דקות הליכה מ"משיב נפש".

הרשמה

על כל אחד להירשם בדוא"ל, באנגלית, לעדה אבשלום ada.avsjalom@gmail.com. אפשר להשיג את עדה גם בטלפון 0504860867.יידרש תשלום של מקדמה בסך 250 ש"ח. עדה תודיע לנרשמים כיצד לשלם את המקדמה.

עלות ודאנה

תשלום המקדמה נועד לכיסוי הוצאות ראשוניות, המיוחד עלות הנסיעה של המורה. לא תהיה כל דרישה נוספת לתשלום מוקדם. התשלום בעבור השימוש במתקנים של "משיב נפש", האוכל וההוראה יהיה דאנה. המשתתפים יוזמנו לתמוך בריטריט ובהוראה דרך האימון הבודהיסטי המסורתי "כלכלת הלב".

אלה שייבחרו להתאכסן בגסט האוז ישלמו בעבור הלינה ישירות לגסט האוז. התשלום הוא כ-90 ש"ח ליום.

מי יכול להצטרף?

הריטריט מתאים לכל מי שהיה בריטריט בברלין ב-2013, וכל מי שמתאמן בדהרמה והיה בריטריטים ארוכים בעבר.

 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~חלומות צלולים – שער להתפתחות תודעתית ~~

17-19 אפריל

יוגת חלימה היא כלי רב עוצמה לפתח את הפוטנציאל היצירתי שבנו, לרפא טראומות וחסמים אנרגטיים רגשיים בתת מודע, ולהעצים את דרכנו הרוחנית והמודעות והצלילות שלנו בחיי היום יום. אחת ממטרות הריטריט היא להבין ולזהות את הפוטנציאל העצום שיש לחלומות צלולים במסע הרוחני ובדרך להעמקת הנוכחות בחיי היום יום.

רוב בני האדם מבלים כשני שליש מחייהם בשינה חסרת מודעות. בממוצע, 25 שנה מחיינו אנו מבלים בשינה של בורות.
25 שנים בהן אין התפתחות וגדילה.

מכאן שאנו מאבדים קשר ישיר לעשרות שנים ולחלקים חבויים בנפשנו. עבודה עם חלומות פותחת לנו הזדמנות לחבר בין המודע לתת מודע. להבין איך ניתן להשתמש בחלומות צלולים לריפוי ואינטגרציה.

על פי המסורת הטיבטית פיתוח היכולת לחלימה צלולה הינו הרגע החשוב ביותר בהכנה לרגע המוות. ובפיתוח נוכחות וצלילות גם בחיי היומיום.

מצב התודעה שלנו בשעה שאנו נרדמים עשוייה לקבוע את עומק חלומותינו, איכות חיינו ורגע מותנו.

יוגת חלימה היא אחד מששת מצבי המעבר המכונים "בארדו", שהן שער עמוק להתעוררות רוחנית ואף הארה.

נעבור על:
פיתוח זכרון חלומות על פי שיטות פשוטות.
שינה ומחזורי השינה ושימושם לצורך פיתוח מודעות.
טכניקות לבדיקת מציאות והגעה לנוכחות במישור הפיסי ובזמן החלימה.
מדיטציית התמקדות לריכוז בחלומות צלולים.
תרגילים להעלאת רמת המודעות לאחר ההתעוררות בחלום.
פיתוח יכולות לשינוי החלום וקבלת מסרים ישירים דרך תקשורת עם התת מודע.
חיבור בין יוגת החלימה לפיתוח מודעות.
דרך לחקירת החלום באמצעות שאלות והכוונה.
ארבעה סוגי חלומות לארבעה מצבי תודעה.

חלוקת חוויות משותפות ועבודה כקבוצה להעצמת התהליך האישי של כל אחד.

שוני הולנדר – מתרגלת בודהיזם טיבטי במשך 15 שנה. התגוררה שנים במרכזים בודהיסטים באירופה ובמערות במזרח הרחוק ולמדה מגדולי המאסטרים הטיבטיים בכל המסורות : גלוגפה, קאגיו, ניגמה , סאקיה ובון. במהלך השנים התמקדה בלימודי סוטרה, טנטרה ובמיוחד במסורת הדז׳וגצן – ״השלמות הגדולה״. , את הלימוד של הבארדו של החלימה ורגע המוות קיבלה במסורת הקאגיו-ניגמה ובטנטרת האם בדזוגצ'ן בון.

אתם מוזמנים לחלוק את ההזמנה הזאת עם חבריכם.

הריטריט מוצע עפ"י המסורת הבודהיסטית, ללא מחיר נקוב, בנדיבות הלב, איש עפ"י יכולתו.

הריטריט הוא הזדמנות להעמקה בנושא וללון במקום קסום בטבע עוצמתי עם אח בוערת ועצי זית עתיקים. כולו מוצע בנדיבות הלב על בסיס תרומה.

אפשר ללון במקום על מזרונים באולם משותף , באוהל נשים , בבקתות התבודדות או לפתוח אוהל בין מרחבי הזיתים. מוצעות 3 ארוחות טבעוניות מזינות.
למפונקים שביננו אפשר לשכור חדר בגסט האוס או ב צימרים ברחבי כליל.

להרשמה אנא צרו קשר :

mashivnefesh@gmail.com

סופיה

  

  1. ל~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 אדוויטה

קבוצת אדוויטה ( אי שניות )

על פי הספר

I AM THAT

ימי שלישי

00 :12  – 10:00

+ ההנחייה היא על ידי חברות וחברי הקבוצה לפי הרצון והנכונות

+ ניתן להביא מנת מזון טבעונית  לארוחת צהריים משותפת לאחר מכן

לתיאום : ישראל רוזמן

ישראל : 0523236906

mashivnefesh@gmail.com

לקריאה על – אדוויטה

חופשי ברשת

מאמר של תומר פרסיקו

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

שנג ז'ן הוא תרגול מדיטטיבי לפתיחת הלב, במסורת אמנות התנועה הסינית הידועה כצ'י גונג. המשמעות של שנג ז'ן היא אהבה ללא תנאי, ללא עצמי, וללא גבול. דרך תנועה רכה ומלאת חן, התרגול פותח את המערכת האנרגטית של הלב ומטפח את איכויותיו.

זוהי הזמנה להרפות, להירגע, לעצור, לנשום, להיפתח, להתרחב ולחבור ליקום. יחד נתחבר לגוף, נתבונן בתנועה, ונחקור את איכויות האהבה.

למי מתאים להשתתף? התרגול מתאים למתחילים ולמנוסים כאחד.

מנחה: ד"ר כרמל שלו

מתי? ימי רביעי, בין השעות – 10:00 –  09:00 

היכן? מרחב 'משיב נפש', כליל

מיהי המנחה? כרמל שלו מתגוררת בכליל. מתרגלת חוכמת גוף-נפש ודהרמה בחייה ובעבודתה מזה שנים. דוקטור למשפטים שעוסקת באתיקה של רפואה בתחילת החיים, במהלכם ובסופם. בוגרת תכנית מאפשרי הדהרמה של עמותת תובנה, ומוסמכת כמורה של שנג ז'ן גונג על ידי מאסטר לי ג'ון פנג.

כמה זה עולה? ההנחיה ניתנת מתוך נדיבות הלב (דאנא), ברוח המסורת הבודהיסטית. כלומר, אין מחיר נקוב להשתתפות, אלא המשתתפים מוזמנים להשאיר תשלום למנחה בהתאם לרוחב ליבם, כפי רצונם ויכולתם, ולפי תחושת הערך שהם קיבלו מהתרגול.

לפרטים נוספים  כרמל 052-3853443 carmel.shalev@gmail.com 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

DZOGCHEN SKY GAZING RETREAT הזמנה לריטריט בן 10 ימים במרכז 'משיב נפש' בכלילבהנחיית קית' דאומן וסטיבן פולדר – ב-25 אפריל – 4 במאי 2014

-!! רוצים לשרת ? תצרו איתנו קשר –

להרשמה יש להיכנס לקישור הבא

https://docs.google.com/forms/d/1O0OKCVkpglEcURp208nmkiCgVAflYyMtkPnziUsheC8/viewform בשאלות ניתן לפנות לעליזה: Nefesh.haya@gmail.com

המימוש של הדזוגצ'ן הוא במדיטצייה פקוחת עיניים של הבטה אל תוך השמיים, כלב לבו של תרגול 'טוגל' (חצייה ישירה). בתרגול זה, כתמיד, ההשקפה של הדזוגצ'ן (השלמות הגדולה הטבעית) היא הקרקע, שתחוזק ותיתמך מדי יום על ידי המורה. בכל יום נשב מספר שעות ונתבונן בטבע התודעה ובשרשרת ה'ואג'רה' שלה. ריטריט ויפאסנה מניח את הבסיס הטוב ביותר למדיטציית דזוגצ'ן זו שבה 'טרקשו' (הבקעת דרך) ו'טוגל' (חציית דרך) אינם ניתנים להפרדה. הריטריט נועד למתרגלים ותיקים ולאנשים שתרגלו בעבר עם קית דאומן או עם מורה אחר ממסורת הדזוגצ'ן ויתנהל בשפה האנגלית עם תרגום לעברית במידת הצורך..

עלויות: יש לציין שמדובר ברטריט שמאורגן וממומן באופן עצמאי על ידי הנרשמים ללא כל גב של עמותה או ארגון. העלות המשוערת של ההוצאות הארגוניות והוצאות הנסיעה של המורים מסתכמת ב- 350 – 500 ₪, בתלות במספר המשתתפים. מהנרשמים נדרשת מקדמה של 250 ₪.

הריטריט עצמו יתקיים על פי מסורת הדאנא – נדיבות הלב ונתינה חופשית כביטוי של הערכת תודה, למורים : עבור הלימוד ולמשיב נפש : עבור האירוחעל המורים: קית' דאומן הוא מחשובי המורים המערביים של הבודהיזם הטיבטי. מדובר במורה ייחודי, סופר ומתרגם, יוגי נודד, שמביא למערב את כתביהם של ענקי רוח טיבטים ומוסר לימוד של מסורת טיבטית קדומה, מסורת הדזוגצ'ן –השלמות הגדולה. הוא זכה לקבל חניכה והסמכה מגדולי הלאמות של זמננו, וביניהם הדלאי לאמה, הקארמאפה ה-16, קנג'ור רינפושה, דוג'ום רינפושה, דילגו קיינטסה רינפושה, וקמטרול רינפושה. קית' מביא למערב את ההוראות הטהורות של מסורת הדזוגצ'ן תוך התחשבות בתנאים הרוחניים, הפסיכולוגיים והחברתיים של התודעה המערבית בת ימינו. הוא מנחה סמינרים וריטריטים ברחבי העולם וידוע בגישתו הישירה לבודהיזם הטיבטי. סגנון ההוראה שלו חף מטקסיות ומז'רגון תלויי תרבות, והוא כל כולו הצבעה ישירה אל לב העניין.*ד"ר סטיבן פולדר נולד בלונדון ב1946. הוא למד באוניברסיטת אוקספורד ובעל דוקטוראט בביוכימיה. הוא מתרגל וויפאסנה ושיטות בודהיסטיות שונות משנת 1975.

סטיבן פולדר הוא ממובילי התרגול הבודהיסטי בישראל, המייסד והמורה הישראלי הבכיר של עמותת תובנה. הוא לימד אין ספור קורסים וריטריטים בישראל ומחוצה לה בעשרים השנים האחרונות. סטיבן עסק גם בהכשרת מורים בישראל. הוא פרסם 14 ספרים אקדמיים ופופולאריים בנושא של ריפוי פנימי וחיצוני. הוא מייסד של 'שביל זהב', עמותה לקידום אי אלימות ושלום. כמו כן סטיבן עוסק ביישום הדארמה בתחומים שונים כמו למשל: בתחום הליווי רוחני לחולים סופניים; באקטיביזם חברתי; דארמה בחיבור עם מחשבה יהודיתוכו'. הוא אחד המייסדים של הכפר האקולוגי 'כליל' בו הוא מתגורר.

דרושים מתנבים למטבח – אנא צרו קשר עם סופיה 0527406388

mashivnefesh@gmail.com

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

קבוצת לימוד – חקירה בכתביו של ניסרגדתה מהארג'

אנו שמחים לבשר לכם על התארגנות של קבוצת לימוד חדשה לחקירת עומק משותפת בכתביו של ניסרגדתה מהארג' (Nisargadatta Maharaj).

המפגש הראשון יערך ביום שני, ה- 31/3/2014 בין השעות 20:00-22:00 בתל אביב.

הקבוצה מיועדת לאנשים בעלי הכרות טובה עם כתביו של ניסרגדתה מהארג', שקראו את הספר I Am That ו/או את הספרים המאוחרים ואשר להם הבנה של תפיסת האי-שניות (Non-duality)..

בכל מפגש נתמקד בקטע טקסט מסוים מהספר I Am That ומספריו המאוחרים יותר של ניסרגדתה מהארג'. כמו כן, נחקור בהמשך טקסטים משלושת הספרים של המאסטר שלו, סידהארמשוואר מהארג' (Siddharameshwar Maharaj) אשר תועתקו ונערכו על ידי ניסרגדתא מהארג' עצמו וכן מספריו של רנג'יט מהארג' (Ranjit Maharaj) שהיה גם הוא תלמידו של סידהארמשוואר מהארג' וחבר לדרך של ניסרגדתה מהארג'.

פרט לדיון וחקירה בכתבים, נערוך בכל מפגש גם סשן מדיטציה קצר של התבייתות ב- I Am. משך כל מפגש יהיה כשעתיים.
הדיון יערך בשפה העברית על בסיס הנוסח האנגלי של הספרים וזאת על מנת שנוכל להסתמך על נוסח  קרוב ככל האפשר לנוסח המקור בשפת המאהרטי וכך להימנע מעיוותים ואי הבנות העלולים לנבוע מתרגום חוזר משפה לשפה. יחד עם זאת, לטקסט שלו קיים גם נוסח בעברית, נקרא במקביל גם את הנוסח העברי.
ניתן להוריד בחינם את כל ספריו של ניסרגדתה מהארג' בפורמט PDF מפרופיל הגורו שלו ב- http://www.gurusfeet.com/guru/nisargadatta-maharaj (ראה לינקים בתחתית הפרופיל שם). ספרים של סידהארמשוואר מהארג' זמינים להורדה ב- http://www.gurusfeet.com/guru/siddharameshwar-maharaj.
על המשתתפים לקרוא בעיון את הטקסט הנדון לפני המפגש ולהביאו עימם למפגש.

במפגש הראשון נחקור את הטקסט שבארבעת העמודים הראשונים של פרק 73.  

מפאת מגבלת מקום, ההשתתפות כרוכה ברישום מראש.

המשתתפים מוזמנים להביא כיבוד קל אותו נחלוק עם האחרים.

לפרטים נוספים והרשמה, אנא צרו קשר:

ארז קריספין, 054-4988766

רחל שקדי, 052-6108005

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

דף הבית

 

פורסם בקטגוריה Uncategorized | תגובה אחת

איגוד הסו ג'וק הישראלי בשיתוף משיב נפש מזמינים אתכם לקורס בסיס מרוכז בשיטת הסו ג'וק.

ניתן להתנדב במטבח ולהשתתף בקורס – 

( לפרטים סופיה )

פרטים כאן 

~~~~~~~~~~~~~~~~

90

הזמנה לריטריט אישי- כאן  

dfp5

ולרטריט שירות- כאן 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

סדנה עם שיהן קן וויט מייסד הקיטאידו 

סדנת יום עם יצחק גואטה – 
יום ד' 25/3 בשעות 10:00-14:00
אתר "משיב נפש" – מרחב טבעי להשראה  – 
Soul Retreat – Natural flow of the heart
'Mashiv – Nefesh'-site 
 
 
לכל שאלה אפשר להתקשר לסופיה
  Please call Sophia
0527406388
 
 ~May all beings be free ~
~מי יתן וכל היצורים החשים יהיו חופשיים מכאב ומסבל ~

פורסם בקטגוריה Uncategorized | השארת תגובה

סופי שבוע קרובים – מיינדפולנס עם סטיבן , דני וסוזנה וקורס סו גוק – טכניקת ריפוי כף היד והרגל הקוריאנית

~ שלום ממשיב נפש ~
ברכות אביביות :

~~~~~~~~~~~~~~~

סופי שבוע קרובים :
~~~~~~~~~~~
 
שישי- שבת של מיינדפולנס: 
 

תנועה עם קשב לטבע – יום שישי .6.03

-SENSORY AWARENESS – 

עם סוזנה ואן קימאנדה

su2

~~~~~~~~~~~
 

מאי-שקט לאי של שקט

 
7.03

שבתרגול בכליל
עם סטיבן פולדר ודני רוט

7.3.2015 09:30-17:30

 
1010007_609785449106743_1965280866_n
~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

♦ קורס סו ג'וק- ריפוי דרך כף היד והרגל.  עם חנן זנגר  –

 איגוד הסו ג'וק הישראלי

14-  13 מרץ  פרטים כאן

כל המעוניין ניתן לתאם טיפול התנסות חינם :

חנן – 050-5534984

88hand2

(נשאר מקום אחד לעזרה במטפח הטבעוני שלנו המהלך הקורס )

♦ כשהמוזות רוקדות  – 27- 28 מרץ

תנועה מודעת, תנועה יצירתית, מדיטציה וציור

המוזות רוקדות

אמיר לייבמן :

יו"ר הארגון הישראלי לפסיכותרפיה גופנית  ILABP,משלב בין מזרח למערב, בין גישות עכשוויות בפסיכותרפיה לכלים שונים. " אני מאמין שהטיפול הוא בעיקרו החיבור והדינמיקה הנוצרת בין שני בני אדם באותו המרחב. כל השאר הוא מילים ונסיונות לתת לקסם שקורה בשניים שם וצורה".

פרטים כאן

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

♦ נפתחה ההרשמה -

+ רטריט טבע בשבועות בכליל בהנחיית סטיבן פולדר

מיום חמישי עד ראשון, 21- 24 מאי 2015

פרטים כאן  

+ רטריט של שלושה שבועות בהנחיית סטיבן פולדר הקורס יערך בתאריכים 24.9.15 – 15.10.15 בכליל וישלב תרגול קבוצתי ותרגול עצמי. הרשמה ופרטים כאן

סווופפפ

אתר "משיב נפש" – מרחב טבעי להשראה  – 
Soul Retreat – Natural flow of the heart
'Mashiv – Nefesh'-site 

 

פייסבוק : FB

 

לכל שאלה אפשר להתקשר לסופיה

  Please call Sophia

0527406388

 

 ~May all beings be free ~

~מי יתן וכל היצורים החשים יהיו חופשיים מכאב ומסבל ~

 ~~~~~~~~~~;

 

"מה שאנו קוראים לו חברה – 

אלו לא יותר מהתהוות היחסים בין בני האדם . 

ה מ ה פ כ ה שאנו מדברים עליה היא לא מהפכה פיזית 

אלא המהפכה הפסיכולוגית שבה בעומק, אין כל קונפורמיות*".

 

י. קרישנמורטי 

https://www.youtube.com/watch?v=7G-7-ZiiM-o

 

( קונפורמיוּת, (בעברית: תוֹאמנוּת) היא הליכה בתלם, הסתגלות, שינוי בהתנהגות או אמונות של אינדיבידואלים בהתאם לנורמות או כללים הנהוגים בחברה או בקבוצה. )

 

 

פורסם בקטגוריה Uncategorized | השארת תגובה

חכמת ההזדקנות – קורס בן שבעה מפגשים במשיב נפש כליל‎

מתחיל קורס מבוא-חכמת ההזדקנות 

בן 7 מפגשים במרחב משיב נפש, כליל

בימי שלישי 

17:00-20:00

מפגש ראשון: 17 בפברואר 2015. מפגש אחרון: 31 במארס 2015

 

חכמת ההזדקנות

הזדקנות, תחלואה, ומוות – זה תהליך טבעי שכולנו חווים. בכל הגילאים חלופיות הדברים מפגישה אותנו עם אי-נחת. אנו מנסים אולי להיאחז בדברים, אבל הם לא בשליטה. 'חכמת ההזדקנות' מזמינה להתבונן בדברים האלה בראייה בודהיסטית, בלב חומל, סקרן ואמיץ.

זהו קורס בן 7 מפגשים שיכללו ישיבות מדיטציה ומעגלי הקשבה ממוקדי-נושא.

בהנחיית: רחל שקדי מדריכה בדרך הנוכחות , מתרגלת מדיטציה, חקירה עצמית ואי שניות ע"פ רוחו של רמנה מהרישי.

כרמל שלו הולכת בדרך הבודהיזם המערבי החילוני, מתרגלת דהרמה בחייה, ובעבודתה, ומלמדת תשומת לב וחקירה מעוגנת בגוף, לפתיחת הלב.

הקורס מתקיים על פי מסורת הדאנא ,נדיבות לבם של המשתתפים, כפי היכולת וההוקרה, למעט דמי רישום בסך 200 ₪ לכיסוי הוצאות האירוח במקום.

תכנית :

זהו קורס בן 7 מפגשים שיכללו ישיבות מדיטציה ומעגלי הקשבה ממוקדי-נושא.

הקורס מתאים למתחילים וגם לבעלי ניסיוו בתרגול מדיטציה – בני כל הגילאים

הקורס נבנה על ניסיון שנצבר מקבוצת תרגול ולימוד שנפגשת מדי שבוע בתל אביב בשנתיים האחרונות, בהנחיה של רחל שקדי וכרמל שלו.

לתוכנית הקורס – לחצו כאן

להרשמה: סופיה mashivnefesh@gmail.com 052-7406388

לפרטים נוספים: רחל שקדי justrachel@gmail.com 052-6108005

כרמל שלו carmelshalev@gmail.com 052-3853443

פורסם בקטגוריה Uncategorized | השארת תגובה
שלום וברכה  :)
 
פעילויות קרובות במשיב :  

***פברואר***          

  רטריט סופ"ש ~ כשהלב נפתח ~  טוב לב אוהב – 6-7

~  עם אפרת גבאי ושירי קרון זלץ.

סופ"ש חלימה צלולה- עם שוני  13-14

***********             

 רטריט יחסים – 'מערכות יחסים כמרחב לטרנספורמציה' – 21 – 19- פברואר –  עם מוקש גופטה ממרכז קרישנמורטי

בואראנסי .

*מרץ***        

שבתרגול בכליל עם סטיבן פולדר ודני רוט

 

~ 7.3.2015 ~

 09:30-17:30 

 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

- קורס סו ג'וק -

איגוד הסו ג'וק הישראלי

                13-14 מרץ 9:00 – 19:00                 
 

עם חנן זנגר

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
מפגש חד פעמי : 
 
סדנה עם שיהן קן וויט מייסד הקיטאידו
 
18במרץ – רביעי 9:00 – 12:00 
 


~רוצה להתנדב במטפח בסופי שבוע ? ~
דברו איתנו !
0524804227    סוזנה

mashivnefesh@gmail.com

אתר "משיב נפש" – מרחב טבעי להשראה  – 
Soul Retreat – Natural flow of the heart
'Mashiv – Nefesh'-site 
 
 
לכל שאלה אפשר להתקשר לסופיה
  Please call Sophia
0527406388
 
 ~May all beings be free ~
~מי יתן וכל היצורים החשים יהיו חופשיים מכאב ומסבל ~
פורסם בקטגוריה Uncategorized | השארת תגובה

תנועה עם קשב לטבע -יום שישי – SENSORY AWARENESS 10:00-17:00 – 16-1

drop

• מה קורה כשאנחנו מעבירים את תשומת ליבנו מ"אני עושה משהו" לחקירה של כוחות הטבע, המתגלים לנו בכל תנועות
• עד כמה אני מוכנה לפגוש ולחוש את החיים שבתוכי ברגע הזה?
• מה אנחנו פוגשים כשהמודעות שלנו נפתחת לתהליכי החיים העדינים שמתרחשים בתוכנו?.
SENSORY AWARENESS היא לא עוד טכניקה בתנועה. היא עוזרת לנו לחדש את היכולת להיות בכאן ועכשיו. הגישה הזאת מכוונת לחוות את החיים באופן ישיר בתוך תנועה ומנוחה. בעזרתה ניתן להגיע ליותר נוכחות שמאפשרת לנו להגיב לכוחות במציאות כפי שהן: כוח המשיכה,נשימה,נטייה טבעית לאיזון וזרימת אנרגיה. מחשבות והרגלים גופנים מתמוססים כשאנחנו דרך הקירה מודרכת והתנסות יותר קשובים ומסורים למה קורה עכשיו.
נגלה בדרכים רעננות מחדש את תחושת הקשר לעצמנו ,לאחרים ולחיים עצמם. נתנסה בשקט בתנוע ומגע גם בעבודה בקבוצות ובזוגות.
מנחה: סוזנה ואן קימנדה – מורה מוסמכת לתנועה, נשימה ומודעת (ELSA GINDLER/ SENSORY AWARENESS), מנחה מוסמכת בהתמקדות, מתרגלת מדיטציה משנת 2000
מוזמנים להשאר לארוחת ערב במשיב נפש וגם ללינה.
הפעילה תתקיים במסורת הדאנא. דאנא היא נתינה חופשית לפי רוחב הלב ל'משיב נפש' עבור האירוח, ולמורה עבור הלימוד
להרשמה ולשאלות: סוזנה, susanne.vankimmenade@gmail.com, 052-4804227
המפגש יתקים במרחב של בית משיב נפש בכליל, מרחב שמאפשר ומחבר אותנו לעוצמה של הפשטות ושל הטבע http://mnclil.wordpress.com/%D7%9C%D7%95%D7%96/

פייסבוק

https://www.facebook.com/events/1015412265140553/?pnref=story

~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

פורסם בקטגוריה Uncategorized | השארת תגובה

עדכן חורף – 2015 במשיב נפש ~~ שיעור יוגה ומדיטציה קבועים ועוד…‎

לכל אורך חיינו, מילדות, מיומנו הראשון בבית-הספר ועד מותנו, מרגילים אותנו להשוות את עצמנו אל אחרים; אולם כשאני משווה את עצמי אל אחר, אני הורס את עצמי קרישנמורטי

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

חדש :

~יוגה עם עירית –  6:30 – 5:00 ימי ראשון ושלישי -מתאים למתחילים

~מדיטציה מידי בוקר 8:00- 7:00 

~ מעגל שיתוף  08:00 

SHARING IS CARING 

סופי שבוע :

CaringHeart_-01 copy

~שבת הקרובה שמחת החיים  : תרגול מיינדפולנס~

 עם סטיבן פולדר ובת אל טולנאי  -3 בינואר 9:00 – 17:00 

http://mnclil.wordpress.com/1784-2/

 

~סדנת אחראיות עצמית עם אךברטו הננדז- 8-10 ינואר  http://mnclil.wordpress.com/%D7%A1%D7%93%D7%A0%D7%AA-%D7%9B%D7%AA%D7%99%D7%91%D7%94/

~ רטריט רייקי על מלי זהר 

30- 31 ינואר 

https://www.facebook.com/events/769340466434404/

ברכות אור

 "משיב נפש" – מרחב טבעי להשראה  – 
Soul Retreat – Natural flow of the heart
'Mashiv – Nefesh'-site 

 

פייסבוק : FB

 

לכל שאלה אפשר להתקשר לסופיה

  Please call Sophia

0527406388

 

 ~May all beings be free ~

~מי יתן וכל היצורים החשים יהיו חופשיים מכאב ומסבל ~

פורסם בקטגוריה Uncategorized | השארת תגובה

עדכן דצמבר -

סופ"ש הקרוב -Rainbow workshop
 סדנה לאחראיות עצמית 
אלברטו הרננדז  -
סדנא שתתרכז בנושאי אינטגרצית התודעה, הכוללת: גוף, שכל, רוח תוך כדי בשימוש בשדה האלקטרומגנטי האנושי.
* הסדנה במחיר נקוב – אך שלזה לא יעצור אתך !
 יש מקום להרבה עזרה ותמיכה בריטריט !
 – דרור 0542209163
-עמית 0546803233
לפרטים  : אתר –   כאן for English – here
 


 
חנוכה – ריטריט 'לצלול אל האור ' 22- 24 דצמבר
 
  ריטריט בהנחיית איילה אלישע ורקס מק'אן בכליל
~ Light Diving retreat in Clil with Ayala Elisha & Rex McCann
זוהי הזמנה לצלול יחד למעמקי ההוויה. להתחבר דרך מסעות אסטרליים וארציים עם המציאות של של הטבע ושל מרחבים מעודנים יותר בקיום. יחד ננשום ליסודות החיים שבתוכנו ונתחבר לכוונה עמוקה של אמת. אנחנו מתאספים בחג האור, בעיצומו של החורף לחגיגה של הנס, והעוצמה הזוהרים מתוך החשכה.
HERE אתר – כאן - for English 

 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
מפגש עם דר' יוסי יונה – בנק קואפרטיבי  -
20:00 יום שלישי – 23 לחודש .
 נר שביעי של חנוכה – באנו חושך לגרש !!
בואו לשמוע איך אפשר ליצור כלכלה צודקת יותר, הוגנת יותר, שקופה יותר!
~~~~~~ריטריט קרישנמורטי נדחה ל2015 ~~~~~~~~~~~~~
 
משאלות יום הולדת 2 למשיב נפש (… ו30 לסופיה ) בינואר הקרוב …
 
- רמקולים לפוגת בוקר :) 
-ומחשב חזק לעריכה סרטונים מעוררי השראה :)
ברכות DIY
~עשו זאת בעצמכן ~
הישר מהתנור בכליל :

–אתר "משיב נפש" – מרחב טבעי להשראה  –

Soul Retreat – Natural flow of the heart
'Mashiv – Nefesh'-site 
 
 
לכל שאלה אפשר להתקשר לסופיה
  Please call Sophia
0527406388
 
 ~May all beings be free ~
~מי יתן וכל היצורים החשים יהיו חופשיים מכאב ומסבל ~

 

פורסם בקטגוריה Uncategorized | השארת תגובה