קבוצת תרגול והעמקת ההבנה של מיינדפולנס. מפגשים בספטמבר ובאוקטובר בימי רביעי בין השעות 18:00 -20:00

מה יכול לעזור לנו בחיי היום יום כאשר דברים מסתדרים וגם כאשר הזמנים קשים ואנו נופלים לתוך התגובות האוטומטיות שלנו?

תרגול עם קבוצת חברים ובליווי מנחה עשוי לתמוך בהתפתחות לאורך זמן.

מסגרת קבועה עוזרת  להתמדה בתרגול, וכמו כן הנחיה על ידי מורה להעמקה של הבנת החכמה הרחבה יותר מהקונטקסט הבודהיסטי  של גישת מיינדפולנס.

למפגשים יהיה מבנה של מעגל שיתוף, תרגול פורמלי, חקירה אחד על אחד ושיחה  שמתייחסת לנושאים שיעלו בחקירה כדי לדייק ולהעמיק את ההבנה וכן לפעמים נעבוד גם עם טקסט מעוררי השראה.

הנחיות להצטרפות:

הקורס פתוח לכל מי שהשתתף בקורס מיינדפולנס ובעלי ניסיון דומה.  אלה ללא ניסיון יתבקשו להצטרף לקורס במיינדפולנס שייערך בכליל (פרטים באתר)

פרטים נוספים:

המפגש הקרוב יתקיי0  ב 25.10  ביום רביעי בין השעות 18:00 – 20:00. תמיכה עבור הלימוד והעמותה משיב נפש על בסיס דאנא נדיבות לב *

קבוצת תרגול חדשה בנושא: לפתח את חוכמת הלב. החל מ6.11.2019 ייערכו מפגשים כל שבועיים בימי רביעי בין השעות 18:00 -20:00 לפרטים נוספים

 

להרשמה ,  ניתן לפנות לסוזנה 052-4804227  או לפנות גם במייל mashiv.nefesh@gmail.com

מנחת התכנית- סוזנה ואן קימנדה ילידת 1965, מורה מוסמכת במכון לתנועה, נשימה ומודעות בברלין משנת 1997. מנחה מוסמכת מטעם המרכז הבינ״ל להתמקדות בניו יורק. בוגרת התכנית להכשרת מורי מיינדפולנס  מכון מודע-הבינתחומי הרצליה ואוניברסיטת בנגור, בריטניה כיום מנהלת משיב נפש.

ההוראה מוצעת במסורת הדאנא *

* משמעות המילה דאנא, בשפת הפּאלִי של הבודהיזם העתיק, היא נדיבות או נתינה. זו סגולה אנושית חיונית, שיש לה חשיבות ראשונה במעלה בתרגולת הרוחנית. אני מציעה תמיכה בתרגול על בסיס דאנא וללא מחיר נקוב. זאת בכדי לאפשר לכל אדם, ללא קשר למצבו/ה הכלכלי, אפשרות לקחת פסק זמן מחיי היום ולהקדיש עצמו לתרגל והתפתחות רוחנית במסגרת קבוצת תומכת. בסיום כל מפגש תהיה אפשרות לתת דאנא כספית למשיב נפש ולסוזנה.