חופשת מתרגלי דהרמה בטבע, תתקיים במשך שבוע בתאריכים 7-13.7. ניתן  להצטרף  מיום חמישי עד שבת 11-13.7.2019 *פתוח ליחידים ומשפחות, בכל הגילאים, למתרגלים מנוסים ומתחילים.

ללמוד איך לחיות ביחד, בפשטות של היומיום, מתוך החכמה של הדהרמה.
זוהי הזדמנות לחיות ביחד שבוע במשיב נפש. משיב נפש הוא מקום לסנגהה (קהילת רוחנית מתרגלת), המשתדלת לחיות חיים קהילתיים ומקיימים עם מודעות לטבע ולסביבה האנושית והלא אנושית.
המפגש יכלול זמני מדיטציה, שיתוף, מפגש חברתי, שהייה בטבע, בקרים בשתיקה (לילדים יהיה מרחב שאינו בשתיקה)  ובעיקר הרבה בחירה לעשות את מה שמועיל ומהנה לנו ביחד ולחוד.
במהלך המפגש כולנו מוזמנים להיות חלק מחיי היומיום אשר כוללים הכנת ארוחות, ניקיונות, עבודה בגינה וכו', ובנוסף, כולנו מוזמנים ליזום וליצור בהתאם ליכולתנו ורצוננו
כליל הנו ישוב מאוד פשוט ויפה. בקיץ. חם ואין מזגנים. במרחק של 20 דקות נסיעה יש חופי ים יפים וגם את נחל כזיב. במהלך הימים נוכל לנסוע למקומות הללו לשהות, להצטנן ולהתרענן.
האירוע מכוון גם להורים וילדים מתוך הרצון לשלב ולאפשר למשפחות לחוות את היופי של להיות סנגהה בטבע. הרצון הוא ליצור אפשרות לכולנו – אנשים בלי ילדים, הורים וילדים – לחלוק את אותו מרחב משותף שמאפשר תרגול, שקט וזמן משותף ביחד.
הניסיון שלנו מאירועים קודמים מראה שהדבר אפשרי ותורם לתחושת הביחד של הסנגהה, ולמגוון שיכול להיות קיים בה.

בשעות מסוימות במהלך הימים יתקיימו פעילויות עם ילדים שיאפשרו זמן שקט ותרגול להורים. הטיולים והזמן בטבע מתאימים לילדים בגילאים שונים.

לשאלות  ניתן לפנות במייל   mashivnefesh@gmail.com
 או להשאיר הודעה בטלפון  0545405047.

קול אישי: חופשת סנגהה בטבע.

"החוויה שלי בזמן חופשת סנגהה בטבע הייתה שאני יכול להשען לתוך צורה אחרת של חיים. משהו שיש בו חופש עם כיוון. אני גם חופשי להתנהג ולהיות איך שאני רוצה בלי הרבה מחויבויות, ואני גם מוקף בקהילה של אנשים וטבע שמזכירים לי איך אני רוצה להתנהג ולהיות באמת. 
מתוך היומיום הזה משהו בהוייה קצת יותר נח ורואה וחווה את היופי של החיים גם בלי מאמץ. אפשר ממש להרגיש את זה בגוף."