לינה וארוחות במשיב נפש

לינה במשיב נפש

משיב נפש מארח רק אנשים שנרשמו והתקבלו לריטריט אישי או קבוצתי.

לינה באוהלים:

הבית שלנו, משיב נפש, שוכן בתוך מטע זיתים ביישוב האקולוגי כליל, בו אין תאורת רחוב ואנו זוכים להנות מחשכת הליל ומהשמיים זרועי הכוכבים. הלינה במשיב נפש הינה באוהלים אישיים שמביאים המתרגלים, בחורשה של אורנים וצמחייה מקומית. אנו מספקים מזרונים.
אם יש לך סיבות בריאותיות אשר בשלן עדיפה לינה בפנים, בבקשה פרט/י באימייל למשיב נפש עם כותרת ותאריכים של הרטריט, תודה.

לינה בבקתה:

לצד המבנה המרכזי של משיב נפש ישנה בקתת עץ המשמשת במהלך היום כמרחב שקט לתרגול. במקרים חריגים אנו מציעים למתרגלים/ות ללון בבקתה.

לינה בחדר פרטי:

את/ה לנים בחדר הארחה בכליל, אשר אותו את/ה מארגנים באופן עצמאי. 
כאן בקישור תוכלו למצוא חדר באתר כליל
וכן באתרי הלינה המקובלים (airbnb, booking וכו').

המטבח במשיב נפש

למתרגלים ולמתרגלות במשיב נפש אנו מציעים מדי יום שלוש ארוחות טבעוניות, מזינות וטעימות. התפריט משתנה מעת לעת, ובדרך כלל כולל דיסה, פירות ואגוזים לארוחת הבוקר; דגן, קטניה, תבשיל ירקות וסלט חי לארוחת הצהריים; וארוחת ערב קלה הכוללת ירקות, לחם וטחינה ובחורף גם מרקים. יש פינת שתייה פתוחה במשך כל היום.

אנו מאפשרים למתרגלים לאחסן תרופות במקרר. אחסון של אוכל ושתיה אישיים במקרר יתאפשר רק במידה שיהיה מקום לכך. 

אנו עושים ככול יכולתנו להתאים עצמנו לצרכיו של כל מתרגל ומתרגלת. אתם מוזמנים לעדכן את הצוות בצורכיכם בעת ההגעה לריטריט. המטבח הינו טבעוני. עם זאת, כאשר ישנו צורך רפואי אנו מאפשרים למתרגלים להביא לעצמם ביצי חופש. אין להכניס למשיב נפש מוצרי בשר ודגים, וכן משקאות אלכוהוליים (כולל יין). מתוך הרצון לתמוך המתרגלים שמבקשים לבחון את יחסם לצריכת קפה, איננו מגישים קפה במקום. עם זאת, ניתנת האפשרות למתרגלים להביא קפה לשימושם.

כלי האוכל במשיב נפש לא עברו הכשר. כמו כן, אנו מבשלים ארוחות גם ביום שבת. עם זאת, לא אחת מגיעים למקום מתרגלים שומרי שבת, להם מוצע אוכל שלא בושל בשבת (אין במקום פלטת שבת).