סופ״ש תרגול

26-28.01.2023

16-18.02.2023

סוף שבוע של תרגול בעיקר בשתיקה ביחד עם קהילת המתרגלים של משיב נפש ומתרגלים נוספים. זוהי הזדמנות ייחודית להעמיק ולפתח את התרגול האישי בתמיכה של סנגהה.

הריטריט ינוע בין תרגול פורמלי משותף לזמנים בהם אפשר פשוט להיות, נוכל לנוח ולהזכר שוב בפשטות של קיום נעים בעולם הזה.
יהיו פעילויות יומיות של יוגה בבקרים, לימוד בערבים ומדיטציות במהלך היום במקביל לתזונה טבעונית אורגנית, הטבע היפה של כליל בחורף והזדמנות להתבונן במעברים בין שתיקה ודיבור.

יש אצלנו כמין עצים, ושני תנורי גז שנותנים אווירה חמימה וביתית. ואופציה לישון בביקתת עץ או באוהלים בחורשת אורנים יפה שצמודה לבית

הסופ"ש מיועד למתרגלים.ות אשר השתתפו לפחות בקורס אחד באורך של סוף שבוע או יותר בשתיקה מלאה. במידה ואין לך ניסיון שכזה אך ברצונך להשתתף בקורס, ניתן ליצור עמנו קשר לבירור האם וכיצד ההשתתפות יכולה להתאפשר.

הריטריטים יתחילו ביום חמישי בשעה 15:00 ויסתיימו ביום שבת, בשעה 17:00.

לינק להרשמה לסופ"ש 26-28.01

לינק להרשמה לסופ״ש 16-18.02

חברים ממליצים:
למשיב נפש בכליל הגעתי בפעם הראשונה בדצמבר לפני שנה. מהרגע הראשון חוויתי חוויה של בית, קרקע – הטבע, האנשים הטובים, ההרגשה של הקהילה, האוכל הטעים. המקום היה אידיאלי בשבילי ללימוד על בודהיזם ומדיטציה, דרך השיחות המרתקות, ההרצאות, והספריה העשירה. ושגרת המדיטציות והשקט עזרו לי להעמיק ולראות דברים יפים בפנים. מאז כבר הייתי 4 פעמים, וכל פעם נהנה מחדש! מחכה לפעם הבאה.
.ניר איתן