עוצמת השינוי הפנימי בהנחיית רויטל יונאי ואוליביה בצלאל

 כולנו רוצים להביא שינוי לחיינו – אם ברגשות, במצבנו הגופני, או בדפוסי חשיבה שמגבילים אותנו. יחד עם זאת, פעמים רבות קשה לנו ליצור שינוי, גם אם כבר זיהינו דפוסים שלנו ואנו מנסים לשנותם זמן רב.

אנחנו רוצות ללמד על תשומת לב ועל כוונה. כשאנחנו משתמשים בנשימה, בתנועה ובמודעות, אנחנו מפעילים את השדה האנרגטי ואת שדה המידע, כך שגופנו חופשי לדבר אלינו ללא ההתערבות של המחשבות ושל מערכות אמונה מהעבר. אנחנו יכולים לפגוש את פחדינו ואת ההתנגדות שלנו ולנשום לתוך הכאב. כשאין התערבות תמיד יש תנועה ונשימה – חיים ושינוי – כך שאנחנו יכולים לפלס דרך ולנוע הלאה.

נלמד טכניקות של נשימה, תנועה, עבודה אנרגטית ומודעות, שמאפשרות העמקה של ההכרות עם החלקים השונים ואינטגרציה שלהם. בחיבור השלם ישנו ידע עצום ואינסופי, וככל שנרבה לחקור וללמוד, נוכל להעצים את הבריאות והשמחה בחיינו.

יום 'ו – 1.12 9:30-18:30

יום 'ש  – 2.12 9:00-17:30

מנחות:

רויטל יונאי – מטפלת בפסיכותרפיית גופנפש וביוסינתזה, מורה לתודעת תנועה, מנחת קבוצות למודעות חברתית. כיום לומדת עם ד"ר נאדר בוטו.

אוליביה בצלאל – מטפלת גוף-נפש-נשמה וביוסינתזה. מטפלת בטראומה, מתמחה בטיפול בגילאי עוברות ולידה. מורה לתרפית גוף-נפש.

לשאלות לגבי תוכןן הסדנה ניתן לפנות למנחות:

אוליביה – 052-6641123

רויטל – 052-8322962

 

עלות:   680 ₪

התשלום מורכב משני חלקים-

  1. המחיר למשיב נפש 280 ₪, והוא כולל את דמי ההרשמה בסך 100 ₪ אירגון ושימוש במקום אכן ארוחות טבעוניות במהלך הסדנה.
  2. 400 ₪ להוראה.

(חשוב לנו שכל איש/ה שרוצים להשתתף יוכלו, גם אם יכולתם הכלכלית מוגבלת. לכן מחיר זה הוא המבוקש, אך ניתן להשתתף בסדנה גם תמורת דאנא, כפי יכולתכם, אם יש בכך צורך).

דמי ההרשמה: 100 ₪  (כלול בעלות הסדנה)

ישנה אפשרות ללון בתוך משיב נפש.

צרו קשר לקבל פרטים: 054-540-5047

להרשמה לחצו כאן

מודעות פרסומת