חופשת מתרגלי דהרמה בטבע, תתקיים במשך שבוע בתאריכים 8-14.7. ניתן להצטרף מיום חמישי עד שבת 12-14.7.2018

*פתוח ליחידים ומשפחות, בכל הגילאים, למתרגלים מנוסים ומתחילים.

ללמוד איך לחיות ביחד, בפשטות של היומיום, מתוך החכמה של הדהרמה.

זוהי הזדמנות לחיות ביחד שבוע במשיב נפש. משיב נפש הוא מקום לסנגהה (קהילת רוחנית מתרגלת), המשתדלת לחיות חיים קהילתיים ומקיימים עם מודעות לטבע ולסביבה האנושית והלא אנושית.

המפגש יכלול זמני מדיטציה, שיתוף, מפגש חברתי, שהייה בטבע, בקרים בשתיקה (לילדים יהיה מרחב שאינו בשתיקה)  ובעיקר הרבה בחירה לעשות את מה שמועיל ומהנה לנו ביחד ולחוד.

במהלך המפגש כולנו מוזמנים להיות חלק מחיי היומיום אשר כוללים הכנת ארוחות, נקיונות, עבודה בגינה וכו', ובנוסף, כולנו מוזמנים ליזום וליצור בהתאם ליכולתנו ורצוננו

יש להתחייב להגיע לכל הימים בכדי לאשר תהליך משותף ומעמיק.

כליל הינו ישוב מאוד פשוט ויפה. בקיץ. חם ואין מזגנים. במרחק של 20 דקות נסיעה יש חופי ים יפים וגם את נחל כזיב. במהלך הימים נוכל לנסוע למקומות הללו לשהות, להצטנן ולהתרענן.

האירוע מכוון גם להורים וילדים מתוך הרצון לשלב ולאפשר למשפחות לחוות את היופי של להיות סנגהה בטבע. הרצון הוא ליצור אפשרות לכולנו – אנשים בלי ילדים, הורים וילדים – לחלוק את אותו מרחב משותף שמאפשר תרגול, שקט וזמן משותף ביחד.
הניסיון שלנו מאירועים קודמים מראה שהדבר אפשרי ותורם לתחושת הביחד של הסנגהה, ולמגוון שיכול להיות קיים בה.

בשעות מסוימות במהלך הימים יתקיימו פעילויות עם ילדים שיאפשרו זמן שקט ותרגול להורים. הטיולים והזמן בטבע מתאימים לילדים בגילאים שונים​.

 

לקריאת משוב אישי מחופשת מתרגלי דהרמה בטבע לחצו כאן

עלויות:

כמו בכל הפעיליות במשיב נפש תמיכתם הכספית של המשתתפים והמשתתפות מאפשרת להמשיך לקיים את המקום באופן שוטף, כבית וכעמותה. מעבר להוצאות של הריטריט הכוללות מים, חשמל, גז, אוכל וכו', למשיב נפש, יש הוצאות שוטפות כמו שכר דירה, ביטוח, משכורות, מסים וכו'

למי שמעוניין לקבל הבנה יותר מלאה של עלויות כספיות, ניתן לקרוא כאן.

 

להרשמה לחצו כאן

לשאלות  ניתן לפנות במייל   mashivnefesh@gmail.com

  או בטלפון  0545405047.